Financování

Vedle výstavby a prodeje bytů vám pomůžeme i s financováním. O financování se stará náš generální partner Broker Consulting, a. s.

Jaký je postup?

01

Prohlídka

Vyberte si svůj vysněný domov. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku, naše kanceláře jsou přímo vedle projektu. Seznámíme vás detailně s lokací a představíme všechny podrobnosti.

02

Nezávazná rezervace

Víme, že je to velké rozhodnutí, které je třeba promyslet. Proto vám rezervujeme byt po dobu 24 hodin. Po celou dobu budete mít jistotu, že byt nikdo jiný nekoupí. Po uplynutí této doby vás budeme kontaktovat a domluvíme se na podpisu rezervační smlouvy.

03

Závazná rezervace

Podepsáním rezervační smlouvy a složením rezervačního poplatku, již nebudeme byt aktivně nabízet k prodeji. Rezervační poplatek bude započten při poslední splátce kupní ceny bytu. Výše rezervace je dle výběru velikosti bytu:

  • 100.000 Kč – byty o velikosti 2+KK
  • 150.000 Kč – byty o velikosti 3+KK
  • 200.000 Kč – byty o velikosti 4+KK

04

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Na základě vámi zvoleného způsobu financování podepíšeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní se všemi náležitostmi a přílohami k předmětné koupi.

05

Kupní smlouva

Vzor Kupní smlouvy bude součástí Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Na základě vzájemné dohody si předáme vaši novou bytovou jednotku. Při fyzickém předání vše pečlivě zkontrolujeme a o převzetí sepíšeme předávací protokol. Případné nesrovnalosti uvedeme do protokolu včetně termínu jejich odstranění.

Nastavení platebních podmínek

  • 10% z kupní ceny bytu do 10 dnů po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • 50% z kupní ceny bytu po dokončení hrubé stavby a rozdělení budovy (pozemků) na jednotlivé jednotky dle prohlášení vlastníka
  • 30% z kupní ceny bytu po dokončení stavby budovy včetně provedení finálních prací a úprav budovy a vydání kolaudačního souhlasu
  • 10% z kupní ceny bytu před podpisem kupní smlouvy. Z této částky bude odečten rezervační poplatek.

Garážová stání se nachází v suterénu přímo pod jednotlivými objekty. Cena je 500.000 Kč včetně DPH.
Sklepní kóje jsou ke každému bytu, cena je 34.500 Kč/m2 včetně DPH.

Informace mají nezávazný informativní charakter. Vyhrazujeme si právo měnit údaje dle aktuálních změn.